Oferta WWW

U nas nie musisz długo czekać na swoją nową stronę – średni czas realizacji to 10 dni roboczych!

Rozbudowana, responsywna i nowoczesna strona internetowa tylko u nas - już od 1200 zł!

Jeżeli do strony wybierzesz ofertę pozycjonowania lub powierzysz nam administrację stroną możesz zyskać do 50% zniżki na stronę!

Taka oferta tylko w ComplexApple!

Oferujemy responsywne strony internetowe, które dopasowują się do wszystkich urządzeń mobilnych i każdej rozdzielczości ekranu.
Dzięki temu są wygodne w przeglądaniu nie tylko na komputerze, ale także na tablecie czy smartfonie.

CMS to panel zarządzania treścią dzięki któremu sam możesz dokonywać zmian na swojej stronie internetowej bez specjalistycznej wiedzy w tym zakresie!

         

Tworzymy sklepy internetowe, które w pełni dostosujemy do Twoich potrzeb, kładąc nacisk na łatwość obsługi i przejrzystość oferty.

Do­star­cza­my spe­cja­li­stycz­ne roz­wią­za­nia na mia­rę Two­ich po­trzeb. Prze­pro­wa­dzi­my grun­tow­ną ana­li­zę, a następnie dobierzemy odpowiednią tech­no­lo­gię na której oprzemy Twoją aplikację.
Wspól­nie usta­li­my prio­ry­te­ty i zmi­ni­ma­li­zu­je­my kosz­ty.

Oferujemy hosting dla Twojej poczty e-mail podpięty do dowolnej domeny oraz profesjonalny serwer dla Twojej strony internetowej.

Doskonale wiemy o tym, że dobry projekt i oryginalny design mają istotny wpływ na jakość Twojego biznesu. Dlatego oferujemy projektowanie graficzne i kompleksowe przygotowanie wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych, marketingowych i reklamowych.