Administrowanie Twoją stroną

Samo zakupienie strony internetowej to dopiero początek sukcesu. Pamiętaj, że równie ważne jest jej odpowiednie prowadzenie.

Przychód twojego biznesu zależy od dostępności i jakości strony internetowej.

 

Zobacz korzyści, które zdobędziesz po rozpoczęciu współpracy.

Nasz Administrator odciąży Twoją głowę od wszelkich technicznych aspektów zarządzania serwisem WWW.

Przesyłasz nam tylko tekst lub samą zajawkę tematu a my głowimy się jak ładnie to wszystko wkomponować w całość strony.

Twoja strona będzie na bieżąco aktualizowana pod kątem bezpieczeństwa, ochrony danych, nowych funkcji i możliwości, a także wraz z Twoim zleceniem zamieszczane na niej będą nowe treści.

Każda strona w internecie narażona jest na ataki botów lub ludzi zagrażające Twojemu biznesowi. Nasz Administrator wdroży szereg rozwiązań i włączy monitoring zwiększając bezpieczeństwo zamieszczanych informacji.

Zdarza się, że po Twojej aktualizacji treści lub parametrów serwera serwis WWW nie działa prawidłowo lub w ogóle znika z sieci. Skorzystaj z naszych usług, a Administrator będzie "trzymał rękę na pulsie" i rozwiązywał techniczne problemy.

Twój marketing może wymagać integracji z innymi systemami. Zarządzanie Ttwoją stroną zawiera integrację z systemami zewnętrznymi poprzez umieszczenie kodów we właściwych miejscach.

W razie potrzeby, zwrócimy uwagę na Twoją witrynę przez pryzmat marketingu. Zajrzymy do danych analityki web Twojej witryny i zarekomendujemy zmiany, np. w dziedzinie pozycjonowania SEO, czy Web-Design'ach.